12-01, št | Vilnius

Rotary Running Dinner

Atėjo ruduo..ir beveik praėjo..Ar nieko nepasigedote? :) Šiek tiek netradiciniu metu, tačiau jau tradicija tapęs renginys laukia jūsų jau Gruodžio 1ąją!
Registration is Closed
Rotary Running Dinner

Kada ir kur?

2018-12-01 16:00
Vilnius, Vilnius, Lithuania

Daugiau apie seminarą

Kaip visada, skanausime savo ruoštus patiekalus, susipažinsime su naujais žmonėmis ir puikiai praleisime vakarą kartu Rotary šeimoje :)

Beje, svarbu paminėti, kad šis Rotary Running Dinner jau Penktasis! ;)

------------------------------------------------------------------------------------------

LT: Kada vyks ir kur? Gruodžio 1d. 16:00 – 22:00.

Tie, kas dar nesatę naudoję Nomhop programėlės, iš pradžių reikės užsiregistruoti programėlėje (yra ir app'sas), paspaudus tas mažas raideles iššokusio langelio apačioje: Not registered? Sign up!.

-Paspaudę 'Join event' galėsite pradėti renginio registraciją

Jei registruojatės su komanda

Komandą registruojantis žmogus supildo visą reikiamą informaciją (įskaitant ir virtuvės adresą, kuri komandai yra privaloma); Tada apačioje gali pakviesti kitus komandos narius jiems išsiunčiant pakvietimą per Facebook arba el.paštą.

-Gavę pakvietimą jūsų draugai turės taip pat užsiregistruoti programėlėje bei atsakyti kelis klausimus (mažiau darbo nei komandą registruojančiam žmogui :) )

Jei registruojatės vienas/a

(vėliau būsite suburti su kitais žmonėmis, kurie irgi užsiregistravo vieni); Virtuvės turėti nėra būtina (pageidautina).

SVARBU: Registruotis gali tik Rotary/Rotaract nariai, kandidatai bei jų antrosios pusės.

Iniciatoriai: Vilniaus Tarptautinis Rotaract Klubas, Vilniaus Gedimino Rotary Klubas

Prireikus daugiau informacijos ar pagalbos su registracija, drąsiai kreipkitės į Rugilę : +37062330095, rugstonyte@gmail.com

Registration is Closed