03-28, št | Vilnius

Rotary Running Dinner

Mieli Rotaract/Rotary broliai ir seserys, Kviečiame jau į 7-ąjį, tradicija tapusį Rotary Running Dinner! Kovo 28 d. kartu išbandysime skaniausius receptus, susipažinsime su naujais Rotary ir Rotaract broliais ir seserimis bei puikiai praleisime vakarą su jau seniai matytais bendraminčiais!
Registration is Closed
Rotary Running Dinner

Kada ir kur?

2020-03-28 16:00 – 22:00
Vilnius, Vilnius, Lithuania

Daugiau apie seminarą

Kas yra Running Dinner? Trijų patiekalų vakarienė, kuri vienu metu vyksta skirtingose vietose. Tai naujos pažintys, skanus maistas ir puikiai praleistas laikas.  

Šios socialinės vakarienės tikslas - sustiprinti Rotary šeimą. 

Kaip tai vyksta? Kiekviena Rotary komanda (2-3 narių) gamina po vieną paskirtą patiekalą (užkandį, karštą arba desertą) ir jį savo namuose patiekia dviems svečių komandoms. Po to komanda keliauja į svečius pas kitus renginio dalyvius ir vaišinasi jų patiektu patiekalu kartu su dar kita komanda. Vadinasi, kiekviena komanda per vakarą artimiau susipažins su šešiomis komandomis arba 12-18 Rotary/Rotaract nariais ir/ar jų šeimos nariais. 

REGISTRACIJA paspaudus šią nuorodą: https://nomhop.com/l/TkWeO8emht8 Registracija vyksta iki kovo 24 d. 

- Tie, kas dar nesatę naudoję Nomhop programėlės 

*Iš pradžių reikės užsiregistruoti programėlėje (yra ir app'sas), paspaudus tas mažas raideles iššokusio langelio apačioje: Not registered? Sign up! 

**Paspaudę 'Join event' galėsite pradėti renginio registraciją 

- Jei registruojatės su komanda 

*Komandą registruojantis žmogus supildo visą reikiamą informaciją (įskaitant ir virtuvės adresą, kuri komandai yra privaloma) **Tada apačioje gali pakviesti kitus komandos narius jiems išsiunčiant pakvietimą per Facebook arba el.paštą 

***Gavę pakvietimą jūsų draugai turės taip pat užsiregistruoti programėlėje bei atsakyti kelis klausimus (mažiau darbo nei komandą registruojančiam žmogui) 

- Jei registruojatės vienas/a  

*Vėliau būsite suburti su kitais žmonėmis, kurie irgi užsiregistravo vieni) 

**Virtuvės turėti nėra būtina (bet pageidautina) 

SVARBU: Registruotis gali tik Rotary/Rotaract nariai, kandidatai bei jų antrosios pusės 

Iniciatoriai:  Vilniaus Tarptautinis Rotaract Klubas 

Daugiau informacijos: +37060036003, gintare.seiryte@gmail.com

Registration is Closed