ROTARY
RUNNING
DINNER

Vilnius/Kaunas

16:00 - 23:30

ROTARY RUNNING DINNER

2016 m. rudenį pirmą kartą įvyko ir didelės sėkmės susilaukė kartu su Vilniaus Gedimino Rotary klubu organizuota Rotary Running Dinner vakarienė.
Tai trijų patiekalų vakarienė, kuri vienu metu vyksta skirtingose vietose. Tai naujos pažintys, skanus maistas ir puikiai praleistas laikas. 

Pagrindinis renginio tikslas -  stiprinti Rotary šeimos tarpusavio ryšius. Organizatorių suburtos komandos atskirai gamina trijų patiekalų vakarienę (užkandį, pagrindinį patiekalą ar desertą), kuria vėliau vaišinasi skirtinguose Rotary ir Rotaract klubų narių namuose. 

Kaip tai vyksta? Kiekviena Rotary komanda (2-3 narių) gamina po vieną paskirtą patiekalą (užkandį, karštą arba desertą) ir jį savo namuose patiekia dviems svečių komandoms. Po to komanda keliauja į svečius pas kitus renginio dalyvius ir vaišinasi jų patiektu patiekalu kartu su dar kita komanda. Vadinasi, kiekviena komanda per vakarą artimiau susipažins su šešiomis komandomis arba 12-18 Rotary/Rotaract nariais ir/ar jų šeimos nariais.

ROTARY RUNNING DINNER
Sat, Mar 28
Vilnius
Rotary Running Dinner
Mieli Rotaract/Rotary broliai ir seserys, Kviečiame jau į 7-ąjį, tradicija tapusį Rotary Running Dinner! Kovo 28 d. kartu išbandysime skaniausius receptus, susipažinsime su naujais Rotary ir Rotaract broliais ir seserimis bei puikiai praleisime vakarą su jau seniai matytais bendraminčiais!
Share
Mon, Dec 02
VUL Santaros klinikos
Kas yra Onkologinis skausmas ir kaip jį valdyti?
Renginio metu bus kalbama apie dvasinį/ psichologinį skausmą.
Share
Thu, May 23
VUL Santaros klinikos, E korpusas
Kas yra Onkologinis skausmas ir kaip jį valdyti?
Share
Sat, Dec 01
Vilnius
Rotary Running Dinner
Atėjo ruduo..ir beveik praėjo..Ar nieko nepasigedote? :) Šiek tiek netradiciniu metu, tačiau jau tradicija tapęs renginys laukia jūsų jau Gruodžio 1ąją!
Share
  • White Facebook Icon
Text us

© 2017 Vilnius International Rotaract Club